Şirketler için Fuar Hazırlığı

Şirketler için Fuar Öncesi Hazırlıklar

İşiniz için Geleceği planlayın!

Önce kesin ve net hedefler belirleyerek katılacağınız fuarın markanız için en iyi şekilde sonuçlanmasını Sayğaya bilirsiniz.

Standınız Kurumsal duruşunuzu yansıtmalı.

Katılımcılar arasından sıyrılarak markanızı öne çıkartmak için standınız profesyonel olarak tasarlanmış olmalıdır. Bunu sağlamak için uzmanlarla görüşmekten çekinmeyin. Erken davranmak size stand alanı ve tasarımı konusunda avantaş sağlayacaktır, unutmayın.

Maliyetleri hesaplayın.
Size özel stand tasarlayacak stand tasarımcıları hizmetlerinizi ve firmanızı en iyi şekilde anlatacak çözümler sunarlar.

Diğer Katılımcıları Takip Edin
Sizi esnasında yönlendirecek olan yayınları mutlaka takip edin. Klavuzlar, kural ve yönetmelikler hakkında detaylı bilginin yanı sıra önemli tarihleri ve yapıp yapmamanız gerekenlere dair tüm ayrıntıları içerir.

Fuar Öncesi Tanıtım Yapın
Fuar ziyaretçileri hangi standlara uğrayacaklarını önceden belirledikleri için, fuar katılımızı önceden bilmeleri önemlidir. Var olan bağlantılarınza fuar tanıtımınız ile fuarda yer alacağınızı duyururken, henüz varolmayan bağlantılarınız için de güçlü bir ön imaj yaratmış olursunuz.

Dikkat çekin
Standınızın dekorasyonu, markanızın ve sunduğunuz ürün ya da hizmetin kimliğini yansıtır.
Açılır kapanır standlar, posterler ve grafikler, bayraklar, karşılama kürsüsü, tanıtım broşürleri, numuneler, televizyon ekranları, barkovizyonlar ve ürün uygulamaları firmanızı tanıtacak pazarlama ve reklam öğelerinden birkaçıdır.

Sistemli olun
Ziyaretçilerinizin datasını tutmak ve geri bildirimlerini kolaylaştırmak için özel formalar hazırlatabilirsiniz. Aynı şekilde ziyaretçilerinize vereceğiniz size ait kartvizit, form ve promosyon ürünlerinde de yaratıcı çözümler uygulayabilirsiniz.